EMPIRIJSKA ISTRAŽIVANJA 2009.
Na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu održan je 6. i 7. februara 2009. godine 15. naučni skup „Empirijska istraživanja u psihologiji„, u organizaciji Instituta za psihologiju i Laboratorije za eksperimentalnu psihologiju Filozofskog fakulteta.

